این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 

 
حضور محترم جناب آقای دکتر محمد حسین حداد خداپرست در همایش و سخنرانی علمی ایشان                قابل توجه ارائه دهندگان مقالاتی که وضعیت مقاله آنها به صورت "مقاله شما نیاز به اصلاح دارد".
  برنامه سخنرانی ها و پوستر
حضور محترم جناب آقای دکتر محمد حسین حداد خداپرست در همایش و سخنرانی علمی ایشان
سخنرانی علمی جناب آقای دکتر محمد حسین حداد خداپرست استاد تمام رشته علوم و صنایع غذایی در همایش علوم کشاورزی و صنایع غذایی شرکت خواهد نمود و سخنرانی علمی تحت عنوان کاربرد ازن در فرایندهای صنایع غذایی را در ساعت 11 برگزار خواهند نمود.
1395/11/30 ادامه مطلب


 قابل توجه ارائه دهندگان مقالاتی که وضعیت مقاله آنها به صورت "مقاله شما نیاز به اصلاح دارد".
به اطلاع ارائه دهندگان مقالاتی که وضعیت مقاله آنها به صورت "مقاله شما نیاز به اصلاح دارد" می رساند این دسته از افراد تا تاریخ 26 بهمن 1395 فرصت دارند تا نسبت به ارائه فایل مقاله اصلاح شده و آپلود آن طبق دستورالعمل مربوطه اقدام نمایند.
1395/11/22 ادامه مطلب


 قابل توجه شرکت کنندگانی که شرکت آنها در همایش به صورت غیر حضوری یا مجازی است
ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگانی که به صورت غیر حضوری ثبت نام نموده اند به اطلاع می رساند در صورت پذیرش نهایی مقاله، لازم است این دسته از افراد پوستر چاپ شده خود را با ارسال از طریق پست یا هر طریق دیگر به دفتر دبیرخانه اجرایی همایش (واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر، شهرستان آزادشهر، استان گلستان) تحویل نمایند. زمان تحویل به دبیرخانه همایش حداکثر تا تاریخ 1 اسفند ماه 95 خواهد بود. ضمنا" ارسال فایل پوستر به فرمت پاور پوینت به آدرس پست الکترونیک a.fadavi@iauaz.ac.irنیز ضروری است. خواهشمند است در خصوص نحوه تهیه پوستر به قسمت "ادامه مطلب" مراجعه فرمایید و در متن اصلی خبر مطالب مربوطه را مطالب فرمایید.
1395/11/19 ادامه مطلب


 قابل توجه شرکت کنندگانی که مقاله آنها پذیرش نهایی گردیده و بصورت پوستر پذیرفته شده است
ضمن تشکر از شرکت کنندگانی که مقاله آنها پذیرش نهایی گردیده و بصورت پوستر پذیرفته شده است خواهشمند است در خصوص نحوه تهیه پوستر به قسمت "ادامه مطلب" مراجعه فرمایید و در متن اصلی خبر مطالب مربوطه را مطالب فرمایید.
1395/11/19 ادامه مطلب


 اعلام نتایج داوری برای برخی از مقالات
به اطلاع عزیزانی که مقاله خود را به سایت همایش ارسال نموده اند می رساند نتایج داوری برای برخی از مقالات پایان پذیرفته است که در کنترل پنل کاربران در قسمت وضعیت مقاله قابل مشاهده است. لطفا در صورت نیاز به اصلاح مقاله، مقاله ویرایش و اصلاح شده خود را طبق دستورالعمل ذکر شده، بارگزاری نمایند. از افرادی که هنوز نتوانسته اند مقاله خود را بارگزاری نمایند تقاضا می شود هرچه سریعتر مقاله خود را ارسال نمایند تا فرایند داوری آنها نیز انجام پذیرد. ضمنا" نحوه ارائه مقاله در همایش بعدا" به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید.
1395/11/11 ادامه مطلب


 تغییر تاریخ قطعی همایش و تمدید نهایی تاریخ مهلت ارسال مقالات
با توجه زمان محدود باقی مانده تا تاریخ 95/9/24 و لزوم برگزاری هرچه بهتر همایش و ارسال انبوه مقالات و تماس های مکرر علاقه مندان به ارسال مقاله به سایت همایش، بدین وسیله به اطلاع می رساند تاریخ برگزاری این همایش به روز چهارشنبه مورخ 95/12/4 تغییر یافت. همچنین مهلت ارسال مقالات نیز به تاریخ 95/11/19 تغییر یافت.
1395/09/01 ادامه مطلب


 امکان ارائه و شرکت در همایش به صورت غیر حضوری
در این همایش پذیرش مقالات محققان و دانشجویانی که بنا به دلایلی امکان حضور در همایش را ندارند میسر گردیده است. برای این دسته از متقاضیان شرایط ثبت نام مشابه سایر افراد بوده و مدارک پس از برگزاری همایش برای آنها پست خواهد گردید.
1395/08/15 ادامه مطلب


 شرکت در برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات صنایع غذایی، کشاورزی و دامی
به اطلاع تولید کنندگان فعال در بخش تولید محصولات صنایع غذایی، کشاورزی و دامی میرساند طی برگزاری همایش، نمایشگاهی نیز در خصوص عرضه محصولات صنایع نامبرده برگزار میگردد. از متقاضیان محترم جهت شرکت در این بخش دعوت به عمل می آید.
1395/08/10 ادامه مطلب


 دعوت به همکاری اساتید دانشگاهی مرتبط با محورهای همایش
بدینوسیله از تمامی پژوهشگران و فرهیختگان گرامی که دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته های مربوط به محورهای کنفرانس هستند تقاضا می شود در صورت تمایل به همکاری افتخاری به عنوان عضو هیئت علمی کنفرانس، حداکثر تا تاریخ..
1395/08/03 ادامه مطلب


 فراخوان ثبت نام و دریافت مقالات
از تمامی پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و فعالان مرتبط در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی جهت ارائه مقالات مرتبط با محورهای همایش دعوت به عمل می آید.
1395/08/03 ادامه مطلب


 برگزاری همایش دستاوردهای نوین علوی کشاورزی و صنایع غذایی توسط مرکز تحقیقات صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزاد شهر
پیشرفت های روبه رشد علوم در همه زمینه ها امروزه یک امر اجتناب ناپذیر به شمار می آید. حیطه علوم کشاورزی و صنایع غذایی زنجیره ارتباطی گسست ناپذیر هستند که بخش مهمی از شکوفایی علوم کشاورزی در صنعت غذا مشاهده میگردد لذا امید است برگزاری این همایش بتواند در ایجاد ارتباط محکمتر بین این دو موثر باشد.
1395/08/03 ادامه مطلب


 دعوت از سازمانها و صنایع به منظور مشارکت در برگزاری همایش
مرکز تحقیقات صنایع غذایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر بدین وسیله از تمامی سازمانها و صنایعی که علاقه مند به همکاری در برگزاری همایش می باشند دعوت به عمل می آورد.
1395/08/02 ادامه مطلبتاریخ برگزاری همایش : 95/9/24
تاریخ جدید برگزاری همایش: 95/12/4
تمدید مهلت ارسال اصل مقالات: 95/11/15

تمدید نهایی مهلت ارسال اصل مقالات: 95/11/19
مهلت نهایی ثبت نام در همایش : 95/11/20

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان